KONFERENCJA NAUKOWA

Informujemy i serdecznie zapraszamy na konferencję naukową „Jak badania naukowe zmieniły Metodę Krakowską?”, organizowana przez Fundację Wiatrak we współpracy z poradnią Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

I PODWÓRKOWY DZIEŃ DZIECKA

Sobota 25 maja 2024 r. w sposób szczególny zapisała się w historii PPP1 w Bydgoszczy. Tego dnia, na parkingu, przy ul. Jana III Sobieskiego 10 w Bydgoszczy, miał miejsce I Podwórkowy Dzień Dziecka.

Czytaj więcej!

WIOSENNE SPOTKANIE Z MISIEM GADUSIEM

W poniedziałkowe popołudnie 20.05.2024 r. w Auli Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 odbyło się ostatnie, w tym roku szkolnym, "Spotkanie z Misiem Gadusiem".

Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w wielu zabawach ruchowych, naśladowały ruchy rąk do piosenki, która przypomniała wszystkim, że za chwilę rozpocznie się okres wakacyjny.

Czytaj więcej!

PODWÓRKOWY DZIEŃ DZIECKA

Serdecznie zapraszamy, wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami na I rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny pod nazwą "PODWÓRKOWY DZIEŃ DZIECKA", który odbędzie się w SOBOTĘ 25 maja 2024 r. w godz. 10.00 - 13.00 na terenie parkingu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy, przy ul. Jana III Sobieskiego 10.

Czytaj więcej!

Uwaga !!!

Szanowni Państwo, Klienci Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.
Informujemy, że dnia 02. maja 2024 r. (czwartek) nasza placówka będzie nieczynna.

Czytaj więcej!