KONFERENCJA NAUKOWA

Informujemy i serdecznie zapraszamy na konferencję naukową „Jak badania naukowe zmieniły Metodę Krakowską?”, organizowana przez Fundację Wiatrak we współpracy z poradnią Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

I PODWÓRKOWY DZIEŃ DZIECKA

Sobota 25 maja 2024 r. w sposób szczególny zapisała się w historii PPP1 w Bydgoszczy. Tego dnia, na parkingu, przy ul. Jana III Sobieskiego 10 w Bydgoszczy, miał miejsce I Podwórkowy Dzień Dziecka.

Czytaj więcej!

WIOSENNE SPOTKANIE Z MISIEM GADUSIEM

W poniedziałkowe popołudnie 20.05.2024 r. w Auli Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 odbyło się ostatnie, w tym roku szkolnym, "Spotkanie z Misiem Gadusiem".

Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w wielu zabawach ruchowych, naśladowały ruchy rąk do piosenki, która przypomniała wszystkim, że za chwilę rozpocznie się okres wakacyjny.

Czytaj więcej!

PODWÓRKOWY DZIEŃ DZIECKA

Serdecznie zapraszamy, wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami na I rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny pod nazwą "PODWÓRKOWY DZIEŃ DZIECKA", który odbędzie się w SOBOTĘ 25 maja 2024 r. w godz. 10.00 - 13.00 na terenie parkingu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy, przy ul. Jana III Sobieskiego 10.

Czytaj więcej!

Uwaga !!!

Szanowni Państwo, Klienci Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.
Informujemy, że dnia 02. maja 2024 r. (czwartek) nasza placówka będzie nieczynna.

Czytaj więcej!

Bydgoskie Granty Oświatowe 2024

W dniu 15. kwietnia 2024 r., w gościnnych progach bydgoskiego Pałacu Młodzieży, odbyło się uroczyste wręczenie Bydgoskich Grantów Oświatowych przyznanych na 2024 rok. Wśród laureatów i beneficjentów tego projektu znalazła się także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1, reprezentowana przez Panią Edytę Szott - współautorkę wniosku i Krzysztofa Kultysa - Dyrektora PPP1.

Czytaj więcej!

Łącząc siły – warsztat dla rodziców na temat depresji u nastolatków.

Serdecznie zapraszamy rodziców, których dzieci doświadczają głębokiego smutku, są przygnębione, mają poczucie braku energii, czują się przemęczone, na spotkanie poświęcone tej tematyce.

Czytaj więcej!

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Szanowni Klienci Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia radości, nadziei i wzajemnego zrozumienia. Niech te święta przyniosą wiele uśmiechu, wytchnienia oraz czasu spędzonego w gronie najbliższych. Niech będą one też okazją do refleksji i nabrania sił na nadchodzące wyzwania.

Czytaj więcej!

MARCOWE SPOTKANIE Z MISIEM GADUSIEM

W czwartkowe popołudnie - 14. marca, ponownie mieliśmy okazję spotkać się z Misiem Gadusiem. Tym razem wspólnie stworzyliśmy wiosenną atmosferę. Poznaliśmy piosenkę o wiośnie, stworzyliśmy łąkę pełną zwierząt oraz owadów.

Czytaj więcej!

Punkt Mediacyjny

Mediacja to rozmowa stron, w trakcie której dąży się do rozwiązania konfliktu i znalezienia porozumienia pomiędzy stronami sporu.

Uważacie, że Wasz problem wymaga pomocy Mediatora? Zachęcamy do zapoznania się z propozycją Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1, dotyczącą Punktu Mediacyjnego.

Czytaj więcej!