Bydgoskie Granty Oświatowe 2024

W dniu 15. kwietnia 2024 r., w gościnnych progach bydgoskiego Pałacu Młodzieży, odbyło się uroczyste wręczenie Bydgoskich Grantów Oświatowych przyznanych na 2024 rok. Wśród laureatów i beneficjentów tego projektu znalazła się także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1, reprezentowana przez Panią Edytę Szott - współautorkę wniosku i Krzysztofa Kultysa - Dyrektora PPP1.

Czytaj więcej!

Łącząc siły – warsztat dla rodziców na temat depresji u nastolatków.

Serdecznie zapraszamy rodziców, których dzieci doświadczają głębokiego smutku, są przygnębione, mają poczucie braku energii, czują się przemęczone, na spotkanie poświęcone tej tematyce.

Czytaj więcej!

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Szanowni Klienci Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia radości, nadziei i wzajemnego zrozumienia. Niech te święta przyniosą wiele uśmiechu, wytchnienia oraz czasu spędzonego w gronie najbliższych. Niech będą one też okazją do refleksji i nabrania sił na nadchodzące wyzwania.

Czytaj więcej!

"ZA ŻYCIEM" - EDYCJA 2024

REALIZACJA PROGRAMU „ZA ŻYCIEM”
W bieżącym roku kontynuowana jest realizacja projektu „ZA ŻYCIEM”, którego koordynatorem na terenie Miasta Bydgoszczy, jest Poradnia-Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
W grudniu 2023 r. przeprowadzony został kolejny nabór dzieci do udziału w edycji 2024.

Czytaj więcej!

MARCOWE SPOTKANIE Z MISIEM GADUSIEM

W czwartkowe popołudnie - 14. marca, ponownie mieliśmy okazję spotkać się z Misiem Gadusiem. Tym razem wspólnie stworzyliśmy wiosenną atmosferę. Poznaliśmy piosenkę o wiośnie, stworzyliśmy łąkę pełną zwierząt oraz owadów.

Czytaj więcej!