Bydgoskie Granty Oświatowe 2024

Opublikowano: 2024-04-18 14:07, Numer artykułu: 81844 , Autor: K.Kultys1

W dniu 15. kwietnia 2024 r., w gościnnych progach bydgoskiego Pałacu Młodzieży, odbyło się uroczyste wręczenie Bydgoskich Grantów Oświatowych przyznanych na 2024 rok. Wśród laureatów i beneficjentów tego projektu znalazła się także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1, reprezentowana przez Panią Edytę Szott - współautorkę wniosku i Krzysztofa Kultysa - Dyrektora PPP1.

Rozdanie Bydgoskich Grantów Oświatowych jest jednym z działań w ramach ,,Programu Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2021-2030”. Jest to ogromne wsparcie finansowe dla najciekawszych inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych, które wyróżniają się swoją oryginalnością. Dyplomy dla wyróżnionych szkół i placówek wręczyła zastępczyni prezydenta Bydgoszczy Iwona Waszkiewicz oraz Monika Matowska, przewodnicząca rady miasta.

 

Prasowe relacje z rozdania grantów:

Metropolia Bydgoska

Bydgoszcz.pl

Express Bydgoski

 

Nasza placówka otrzymała Bydgoski Grant Oświatowy na projekt Podwórkowy Dzień Dziecka w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1.

Będzie to impreza o charakterze plenerowym, organizowana na terenie (parkingu) poradni, majaca na celu ruch i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, połączone z dobrą zabawą przy dzwiękach muzyki oraz integracją dzieci, młodzieży, rodziców i pracowników poradni.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególnosci dzieci i młodzież, wraz z rodzicami, będących klientami naszej poradni, jak również mieszkańców Śródmieści i uczniów szkół znajdujących się w tej dzielnicy, na sobotę, 25. maja 2024 r., w godzinach od 10.00 do 13.00. Wiecej szczegółów dotyczących planowanej imprezy już wkrótce.

 

Serdecznie zapraszamy.