Dzień Kariery

Opublikowano: 2019-10-16 18:07, Numer artykułu: 16481 , Autor: J.Serafinowicz

Serdecznie zapraszamy do udziału w DNIU KARIERY organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 w Bydgoszczy.

Celem akcji jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery, promocja kształcenia zawodowego oraz poradnictwa edukacyjno-zawodowego. Powyższe działanie związane jest ze strategią Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013-2020, Priorytet 1.3., a także    z Bydgoskim Programem Szkolnego Doradztwa Zawodowego „Azymut – nauka i praca”.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniu 28 listopada 2019r. Hasło przewodnie brzmi: „Zawód – praca – sukces”.

W ramach działań skierowanych do uczniów VIII klas bydgoskich szkół podstawowych (z rejonu działania) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 organizuje:

  • konkurs fotograficzny „Pasja = zawód”;
  • imprezę na terenie Zespołu Szkół nr 7 przy ul. L. Waryńskiego 1, w których udział bierze reprezentacja 20 uczniów z każdej zgłoszonej szkoły;  w programie przewidujemy: turniej wiedzy o świecie zawodów (udział biorą 3-osobowe zespoły wytypowane z każdej reprezentacji), pokazy przygotowane przez uczniów szkół ponadpodstawowych, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego oraz wręczenie nagród.

Zgłoszenia do udziału w akcji przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie  do 08.11.2019r.  na adres e-mail: i.szuminska-reps@ppp1.bydgoszcz.pl. O udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin konkursu fotograficznego będzie do pobrania na stronie internetowej poradni (www.ppp1.edu.bydgoszcz.pl).